м. Київ, ТРЦ SkyMall, 4 поверх  

м. Київ, ТРЦ SkyMall, 4 поверх  

Правила і умови сайту Bowling SkyMall

ВизначенняКористувач сайту (далі «Користувач») – особа, яка має доступ до Сайту за допомогою мережі «Інтернет», та використовує Сайт
Сайт https://skybowl.com.ua/ (далі «Сайт»).
Адміністрація сайту – уповноважені співробітники управління Сайтом, які організовують і (або) здійснюють обробку персональних даних, а також визначають мету обробки персональних даних, склад персональних даних, які підлягають обробці, дії (операції), що здійснюються з персональними даними.
Загальні положенняЦі Правила та умови користування Сайтом (далі також «Правила») є публічним договором приєднання між Товариством з обмеженою відповідальністю "Боулінг менеджмент" (далі «Власник») та кожним зареєстрованим Користувачем сайту.
Використовуючи Сайт, Ви приймаєте та погоджуєтеся з цими Правилами та умовами користування сайтом https://skybowl.com.ua/ Будь ласка, не використовуйте Сайт, якщо Ви не згодні з цими Правилами.
ПравилаІнформація, розміщена на Сайті, може використовуватися тільки за умови дотримання всіх вимог, а тому просимо уважно ознайомитись із Правилами. У випадку, якщо Ви не згодні з цими Правилами, будь ласка, відмовтеся від використання інформації.
Інтелектуальна власністьВся текстова інформація та графічні зображення, які опубліковані на Сайті, є власністю Власника.
Користувач може переглядати і завантажувати матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.
Посилання на інші сайтиПосилання на інші ресурси (сайти), які знаходяться на цьому Сайті, призначені виключно для ознайомлювальних цілей. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за будь-які збитки або втрати, які можуть бути понесені в результаті переходу на сайти, посилання на які знаходяться на цьому сайті.
ЗміниАдміністрація Сайту залишає за собою право на власний розсуд в будь-який час вносити зміни і поправки, а також доповнювати або видаляти будь-які розділи цих Правил, повністю або частково. Зміни, внесені до Правил, будуть дійсні одразу після того, як повідомлення про відповідні зміни буде розміщено на Сайті. Ваше подальше використання Сайту після розміщення повідомлення про зміни в Правилах означає Вашу згоду з цими змінами. Адміністрація сайту може в будь-який час без попереднього повідомлення скасовувати, змінювати, виправляти будь-які помилки або упущення в будь-якому розділі Сайту, а також вносити інші зміни в матеріали Сайту і розміщувати на ньому інформацію, призупиняти або припиняти роботу різних розділів Сайту, включаючи доступ до деяких функцій Сайту. Адміністрація сайту також може накладати обмеження на певні функції і послуги або обмежувати Ваш доступ до окремих розділів Сайту або до всього Сайту без повідомлення та будь-якої відповідальності зі свого боку.
БезпекаКористувач сайту не повинен:
використовувати будь-які пристрої або програмне забезпечення, яке може перешкодити роботі Сайту;здійснювати будь-які дії, в результаті яких інфраструктура Сайту піддасться непропорційно великому і необгрунтованому навантаженні (наприклад, розсилка масових електронних листів «спам»);втручатися в роботу програмного забезпечення Сайту, або його функціональних елементів, включаючи розміщення на Сайті матеріалів, заражених вірусами, шкідливими програмами типу «троянський кінь», «бомба уповільненої дії» або іншими елементами, які можуть завдати шкоди програмній структурі Сайту або вплинути на її роботу.
Збір персональних даних
Ми збираємо персональні дані, які Ви надаєте нам, коли бронюєте доріжку для боулінгу через наш веб-сайт. Ці персональні дані включають Ваше ім'я, контактний номер телефону та адресу електронної пошти.
Ми використовуємо Ваші персональні дані для:
Фіксації інформації в системі бронюванняЗв'язку з Вами для уточнення деталей бронюванняМаркетингових цілей
Ми не ділимося Вашими персональними даними з третіми сторонами, за винятком випадків, коли це необхідно для надання Вам послуг, які Ви замовляєте, або якщо у нас є законний обов'язок це зробити.
У Вас є право запитувати доступ до своїх персональних даних, їх виправлення або видалення. Ви також можете відмовитися від отримання маркетингових повідомлень від нас.

Онлайн бронювання та оплата

На нашому сайті Ви можете забронювати доріжку для боулінгу на бажану дату та час. Для цього необхідно заповнити форму бронювання, вказавши своє ім'я та контактний номер телефону.

Ви також можете оплатити бронювання онлайн за допомогою сервісу приймання платежів WayForPay. Для цього необхідно перейти на сторінку оплати, де Ви зможете вибрати один із доступних способів оплати.

Після оплати Ви отримаєте на свою електронну пошту квитанцію про оплату.

Як забронювати доріжку для боулінгу онлайн

Перейдіть на сторінку бронювання.
Виберіть дату та час бронювання.
Введіть своє ім'я та контактний номер телефону.
Натисніть кнопку "Бронювати".

Як оплатити бронювання онлайн

Перейдіть на сторінку оплати.
Виберіть квиток та спосіб оплати.
Введіть реквізити для оплати.
Натисніть кнопку "Оплатити".

Вартість бронювання

Вартість бронювання доріжки для боулінгу в боулінг-клубі Bowling SkyMall залежить від обраної дати та часу. Актуальні ціни на бронювання Ви можете знайти на нашому веб-сайті.

Гарантія бронювання

Після того, як Ви оплатите бронювання онлайн, Вам буде надіслано на електронну пошту електронний квиток. Електронний квиток є підтвердженням бронювання і гарантією того, що Ви зможете пограти в боулінг в обраний день і час.

Якщо Ви не можете прийти на гру

Якщо Ви не можете прийти на гру, яку Ви бронювали, Ви можете скасувати бронювання заздалегідь. Для цього Вам необхідно буде зв'язатися з нами за телефоном або електронною поштою. Якщо Ви скасуєте бронювання за 24 години до початку гри, Ви отримаєте повне відшкодування. Якщо Ви скасуєте бронювання менше ніж за 24 години до початку гри, Ви не отримаєте відшкодування.

Вирішення конфліктів і суперечокКористувач, який вважає, що його/її права і/або інтереси були порушені Адміністрацією сайту, може відправити претензію електронною поштою за адресою moc.liamg%40llamyksgnilwob із зазначенням повного найменування (для юридичних осіб) або ім'я, прізвище та по батькові (для фізичних осіб), а також зворотної адреси (поштового та електронного) і контактного номера телефону.
Протягом 10 (десяти) робочих днів після отримання претензії Адміністрація сайту зобов'язується відправити відповідь по суті на електронну адресу відправника, у в претенезії.
Адміністрація сайту звільняється від зобов’язання розглядати анонімні скарги або скарги, які містять неправдиву або неповну інформацію про відправника.
У разі, якщо відправник не задоволений відповіддю, отриманою від Адміністрації сайту, або користувач не отримав його в призначений час, процедура повинна бути проведена заново шляхом поштового листування. Для вказаних цілей використовується поштова адреса .moc.liamg%40llamyksgnilwob В такому випадку термін відповіді буде продовжений до 10 (десяти) робочих днів.
У разі, якщо спір не буде вирішено шляхом процедури подачі претензії, як це передбачено вище, такий спір може бути вирішений у судовому порядку.